GAZİANTEP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Millî Eğitim Müdürümüz Yasin Tepe, GBB Türkiye Yüzyılı Cumhuriyet Parkı ve Gaziantep Bebek Kütüphanesi Açılış Töreni'ne Katıldı.
![İl Millî Eğitim Müdürümüz Yasin Tepe, GBB Türkiye Yüzyılı Cumhuriyet Parkı ve Gaziantep Bebek Kütüphanesi Açılış Töreni'ne Katıldı.](/meb_iys_dosyalar/2024_03/20153111_144a.jpg)
Kitaplara ve yeşil bir alana kavuştuk. İl Millî Eğitim Müdürümüz Yasin Tepe, GBB Türkiye Yüzyılı Cumhuriyet Parkı ve Gaziantep Bebek Kütüphanesi Açılış Töreni'ne katıldı. #KültürŞehriGaziantep'e hayırlı olsun.
Türkiye Yüzyılı Cumhuriyet Parkı