GAZİANTEP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Millî Eğitim Müdürümüz Yasin Tepe; GBB tarafından düzenlenen Protez, Ortez Yapım ve Uygulama Merkezinde Hizmet Alan Gazianteplilerle Buluşma Programı'na Katıldı.
![İl Millî Eğitim Müdürümüz Yasin Tepe; GBB tarafından düzenlenen Protez, Ortez Yapım ve Uygulama Merkezinde Hizmet Alan Gazianteplilerle Buluşma Programı'na Katıldı.](/meb_iys_dosyalar/2024_03/27123519_151b.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Yasin Tepe; Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Protez, Ortez Yapım ve Uygulama Merkezinde Hizmet Alan Gazianteplilerle Buluşma Programı'na katıldı. GBB BUĞDAY TANESİ PROTEZ, ORTEZ YAPIM VE UYGULAMA MERKEZİ