GAZİANTEP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Millî Eğitim Müdürümüz Yasin Tepe, Diyanet İşleri Başkanımız Prof. Dr. Sayın Ali Erbaş'ın teşrifleri ile Gerçekleşen Güzide-Abdulkadir Erturhan Anaokulu-İlkokulu Açılış Töreni'ne Katıldı.
![İl Millî Eğitim Müdürümüz Yasin Tepe, Diyanet İşleri Başkanımız Prof. Dr. Sayın Ali Erbaş'ın teşrifleri ile Gerçekleşen Güzide-Abdulkadir Erturhan Anaokulu-İlkokulu Açılış Töreni'ne Katıldı.](/meb_iys_dosyalar/2024_07/12135650_calismayuzeyi1.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Yasin Tepe, Diyanet İşleri Başkanımız Prof. Dr. Sayın Ali Erbaş'ın teşrifleri ile gerçekleşen Güzide-Abdulkadir Erturhan Anaokulu-İlkokulu Açılış Töreni'ne katıldı. #EğitimŞehriGaziantep'imize hayırlı olsun.