GAZİANTEP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Millî Eğitim Müdürümüz Yasin Tepe, Antep'e Gazilik Ünvanı Verilişinin 103. Yıl Dönümü Münasebeti ile Düzenlenen Çelenk Sunma Törenine Katıldı.
![İl Millî Eğitim Müdürümüz Yasin Tepe, Antep'e Gazilik Ünvanı Verilişinin 103. Yıl Dönümü Münasebeti ile Düzenlenen Çelenk Sunma Törenine Katıldı.](/meb_iys_dosyalar/2024_02/08170136_92b.jpg)
"Şahin'im mert oldu, Kâmil'im şehit oldu./ Yiğitler toplandı da Antep'im gazi oldu." İl Millî Eğitim Müdürümüz Yasin Tepe, Antep'e gazilik ünvanı verilişinin 103. yıl dönümü münasebeti ile düzenlenen çelenk sunma törenine katıldı.
15 TEMMUZ DEMOKRASİ MEYDANI