GAZİANTEP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Millî Eğitim Müdürümüz Yasin Tepe; 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlama Programı'nda Spor Liselerinin Öğrenci, Öğretmen ve Okul Yöneticileri ile Bir Araya Geldi.
![İl Millî Eğitim Müdürümüz Yasin Tepe; 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlama Programı'nda Spor Liselerinin Öğrenci, Öğretmen ve Okul Yöneticileri ile Bir Araya Geldi.](/meb_iys_dosyalar/2024_05/20100352_54c.jpg)
"O masmavi gözleri dalarken ufuklara/ Çoktan yelken açmıştı gemisi umutlara..." İl Millî Eğitim Müdürümüz Yasin Tepe; 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlama Programı'nda spor liselerinin öğrenci, öğretmen ve okul yöneticileri ile bir araya geldi. Festivaller Parkı