GAZİANTEP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İhtiyacı Karşılanamayan Eğitim Kurumlarına Yönetici Görevlendirilmesi

İhtiyacı Karşılanamayan Eğitim Kurumlarına Yönetici Görevlendirilmesi

         Bilindiği üzere, " 2023 Yılı Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı Eğitim Kurumlarına İlk Defa Yönetici Görevlendirme Takvimine"  göre 17-19 Ekim 2023 tarihleri arasında müdür, müdür başyardımcısı ve müdür yardımcısı kademelerine ilk defa görevlendirilmek üzere başvuruda bulunan adayların tercihleri alınarak, adayların yerleştirme iş ve işlemleri tamamlanmıştır.

         Bu itibarla,  Yönetmelik'in 5., 6. ve 7. maddelerinde belirtilen genel ve özel şartları taşıyanlar arasından Yönetmelik'in 27. ve 28.  maddeleri çerçevesinde yönetici olarak görevlendirilemeyenler arasından, müdür, müdür başyardımcısı ve müdür yardımcısı kademelerine yönetici olarak görevlendirilmek isteyen adayların 24-26/10/2023 tarihleri arasında başvuruları alınacaktır.

         İhtiyacı karşılanamayan eğitim kurumu yöneticiliklerine, ekte bulunan matbu dilekçe ile en fazla 20 (yirmi) eğitim kurumunu tercih edebilecektir. Müdür, Müdür Başyardımcılığı  ve Müdür Yardımcılığı tercihleri birlikte alınmıştır. Adaylar, değerlendirme başvurusunda Müdür, Müdür Başyardımcılığı ve Müdür Yardımcılığı unvanlarından hangisine başvuruda bulunmuş ise görevlendirme  tercihlerinde de aynı unvanda tercihte bulunacaklardır.

Başvuru Formu İçin TIKLAYINIZ...

Münhal Kurumlar;

Müdür Kademesi için TIKLAYINIZ...

Müdür Başyardımcısı Kademesi için TIKLAYINIZ...

Müdür Yardımcısı Kademesi için TIKLAYINIZ...

 

NOT: Eğitim kurumlarının isimleri hizasında alan ve cinsiyet önceliği bilgi amaçlı belirtilmiş olup alan ve cinsiyet önceliği hali hazırda görev yapan yöneticinin durumuna göre değişkenlik gösterdiğinden asaleten görevlendirme yapılacağı  tarihteki alan ve cinsiyet önceliğine göre görevlendirme yapılacaktır.                                                                                   

Pancarlı Mahallesi Ketayün Büyükbeşe Sokak No 8 Şehitkamil / GAZİANTEP - 0342 2802700

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.