GAZİANTEP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
GBB Başkanımız Sayın Fatma Şahin ve İl Müdürümüz Yasin Tepe, öğretmenlerimize, Gazişehir öğrenci meclis üyelerine ve personellerimize bisiklet hediye ettiler.
![GBB Başkanımız Sayın Fatma Şahin ve İl Müdürümüz Yasin Tepe, öğretmenlerimize, Gazişehir öğrenci meclis üyelerine ve personellerimize bisiklet hediye ettiler.](/meb_iys_dosyalar/2023_01/20211017_11b.jpg)
GBB Başkanımız Sayın Fatma Şahin ve İl Müdürümüz Yasin Tepe, öğretmenlerimize, Gazişehir öğrenci meclis üyelerine ve personellerimize bisiklet hediye ettiler.
GBB Başkanımız Sayın Fatma Şahin'e hediyelerinden dolayı teşekkür ederiz.