GAZİANTEP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
GBB Başkanı Sayın Fatma Şahin ve İl Millî Eğitim Müdürümüz Yasin Tepe, Şato Restaurant'ta Gerçekleştirdikleri Toplantıda Okul-Aile Birlikleri ile Bir Araya Geldiler.
![GBB Başkanı Sayın Fatma Şahin ve İl Millî Eğitim Müdürümüz Yasin Tepe, Şato Restaurant'ta Gerçekleştirdikleri Toplantıda Okul-Aile Birlikleri ile Bir Araya Geldiler.](/meb_iys_dosyalar/2024_02/12095701_97a.jpg)
Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Fatma Şahin ve İl Millî Eğitim Müdürümüz Yasin Tepe, Şato Restaurant'ta gerçekleştirdikleri toplantıda okul-aile birlikleri ile bir araya geldiler.
ŞATO RESTAURANT