GAZİANTEP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Gaziantep Büyükşehir Belediyesinin Hediye Ettiği Bisikletlerin Takdimi, Nurdağı ve İslâhiye İlçeleri ile Devam Ediyor.
![Gaziantep Büyükşehir Belediyesinin Hediye Ettiği Bisikletlerin Takdimi, Nurdağı ve İslâhiye İlçeleri ile Devam Ediyor.](/meb_iys_dosyalar/2023_12/28164307_61a.jpg)
Gaziantep Büyükşehir Belediyesinin hediye ettiği bisikletlerin takdimi, Nurdağı ve İslâhiye ilçeleri ile devam ediyor.#EğitimŞehriGaziantep'in öğretmenleri, bu bisikletlerin pedalını #SporŞehriGaziantep aşkı ile çevirecek.
24 Kasım Öğretmenler Günü münasebeti ile takdim ettikleri bu kıymetli armağan için Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Fatma Şahin nezdinde Gaziantep Büyükşehir Belediyesine teşekkür ederiz.
Nurdağı/ Feyzullah Yıldırır Anadolu Lisesi
İslâhiye/ Cemil Meriç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi