GAZİANTEP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Fatma Şahin ve İl Millî Eğitim Müdürümüz Yasin Tepe, YKS sayısal Türkiye 65'incisi Ahmet Eren Kutsal'ı ziyaret ettiler.
![Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Fatma Şahin ve İl Millî Eğitim Müdürümüz Yasin Tepe, YKS sayısal Türkiye 65'incisi Ahmet Eren Kutsal'ı ziyaret ettiler.](/meb_iys_dosyalar/2023_08/09064312_29.jpg)
YKS'de ilk derecesi yapan öğrencilerimizin başarılarını tebrik etmek üzere Valiliğimiz, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, Müdürlüğümüz ve GAGEV iş birliği ile kahvaltı programı düzenlendi. Eğitim Şehri Gaziantep'imizin daha nice başarılarını kutlamak temennisi ile...