GAZİANTEP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitimde İyi Örnekler Konferansı Gaziantep Yerel Çalıştayına Katılımcı Başvuru Duyurusu

Eğitimde İyi Örnekler Konferansı Gaziantep Yerel Çalıştayına Katılımcı Başvuru Duyurusu

Müdürlüğümüze bağlı okullarda görev yapan öğretmenlerin alanlarına ilişkin güncel bilgileri takip etmeleri ve bilgi birikimlerini paylaşmaları amacıyla Müdürlüğümüz, Özel Sanko Okulları ve Eğitim Reformu Girişimi (ERG) işbirliğiyle Eğitimde İyi Örnekler Konferansı Gaziantep Yerel Çalıştayı yapılması planlanmaktadır.

Söz konusu Çalıştay 22 Aralık Cumartesi günü, 09.30 ile 16:30 saatleri arasında Özel Sanko Okulları’nda yapılacaktır. Çalıştayda, 10 - 11 uygulama Eğitim Reformu Girişimi (ERG) tarafından düzenlenen Eğitimde İyi Örnekler Konferansı´nda sunulan iyi örnekler ve yapılan atölye çalışmalarından olmak üzere toplamda 25 - 30 uygulama sunumu  ve atölye çalışması yapılacaktır. Çalıştaya yapılacak sunumlara ve atölye çalışmalarına katılımcı olarak katılmak isteyen öğretmenlerimizin aşağıdaki başvuru formunu 03 Aralık 2018 tarihi mesai bitimine kadar doldurmaları gerekmektedir.

 

ÖNEMLİ : Katılım gönüllülük esasına dayalı olup, katılımcı sayısı sınırlı olduğundan, başvuru yapan öğretmenlerimizin belirtilen tarih ve saatleri göz önünde bulundurarak başvuru yapmaları, çalıştay süresince atölyelerde bulunmaları, çalıştayın verimliliği açısından büyük önem taşımaktadır.  

 

Başvuru yapmak için TIKLAYINIZ...

Pancarlı Mahallesi Ketayün Büyükbeşe Sokak No 8 Şehitkamil / GAZİANTEP - 0342 2802700

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.