GAZİANTEP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitim, Kültür ve Sanat dergimiz "Tebeşir Tozları" yayında!

Eğitim, Kültür ve Sanat dergimiz

Müdürlüğümüz Koordinesinde İlimizde Görev Yapan Öğretmenlerimizin Katkılarıyla Hazırlanan Eğitim, Kültür ve Sanat Dergisi "Tebeşir Tozları" Yayında!

Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak yazmanın ve okumanın yaygınlaştırılması ve farkındalık oluşturmak üzere yaptığımız çalışmalarımız devam ediyor.Gaziantep'te çalışan birbirinden değerli öğretmenlerimizin gönderdiği 270 yazı içerisinden hassasiyetle seçilen 28 yazıdan ve 60 sayfadan oluşan dergimizde;eğitim,kültür,sanat yazılarının yanısıra Gaziantepimize ait değerleri,Gaziantep'te yaşanan anıları,öyküleri ve hikayeleri bulacaksınız.

"Her dergi bir okuldur."dedik ve yola çıktık.Bu bağlamda öğretmenlerimize yazma hevesini fırsata dönüştürecek bir kapı aralamak istedik.Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün eğitim,kültür sanat dergisi kurum kültürümüze katkıda bulunacak ve kurumsallaşma yolunda attığımız adımlarım mihenk taşlarından biri olacaktır.Sizler için hazırladığımız dergimizde, şehrimizden esintiler göreceksiniz.Dergimiz oluşmasında katkı sunan değerli öğretmenlerimize,yayın kuruluna ve emeği geçenlere teşekkür ederiz.

E-dergiye ulaşmak için TIKLAYINIZ

Pancarlı Mahallesi Ketayün Büyükbeşe Sokak No 8 Şehitkamil / GAZİANTEP - 0342 2802700

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.