GAZİANTEP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DEMOKRASİ VE ŞEHİTLER MİTİNGİNE DAVET

DEMOKRASİ VE ŞEHİTLER MİTİNGİNE DAVET

Kahraman Gazilerimizin Torunları, 
Değerli Gaziantepliler;
Aziz milletimiz 15 Temmuz’da Cumhuriyetimizin kuruluşundan bu güne kadar yaşadığı en büyük badirelerden birini daha bertaraf etme azim ve kararlılığını göstermiştir.
Demokrasi ve milli iradesine sarsılmaz bir inançla sahip çıkan milletimiz, hain FETÖ/ PDY Darbecilerine karşı, mazlum milletlere rehber olacak şekilde göğsünü siper etmiş ve darbeye geçit vermemiştir. 
Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde ülkemizde 21 günden beri süren demokrasi ve milli irade nöbetimiz, 7 Ağustos Pazar günü, saat 17.00’de tüm yurtta düzenlenecek Demokrasi ve Şehitler Mitingleriyle taçlandırılacaktır. 
Yüce Allah’tan birliğimizi daim kılmasını, aziz milletimizi bir daha böyle zor imtihanlarla karşılaştırmamasını niyaz ediyoruz. 
Kahraman gazi torunu bütün hemşehrilerimizi; Ay Yıldızlı Bayrağımızla Demokrasi Meydanında tek vücut ve tek yürek olmaya, demokrasi ve milli iradeye olan aşkımızı bütün dünyaya bir kez daha, hep birlikte göstermeye davet ediyoruz.    GAZİANTEP VALİLİĞİ             
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI
ŞAHİNBEY BELEDİYE BAŞKANLIĞI  
ŞEHİTKAMİL BELEDİYE BAŞKANLIĞI    
OĞUZELİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI
AK PARTİ İL BAŞKANLIĞI     
CHP İL BAŞKANLIĞI     
MHP İL BAŞKANLIĞI 
BBP İL BAŞKANLIĞI     
HÜDAPAR İL BAŞKANLIĞI
SP İL BAŞKANLIĞI 
SANAYİ ODASI BAŞKANLIĞI  
TİCARET ODASI BAŞKANLIĞI   
ESNAF VE SANATKARLAR ODASI BAŞKANLIĞI 
TİCARET BORSASI BAŞKANLIĞI    
İHRACATÇILAR BİRLİĞİ BAŞKANLIĞI 
SENDİKALAR
SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI

İncilipınar Mahallesi 3 Nolu Cadde Gaziantep Valiliği 3.Kat Şehitkamil/GAZİANTEP - 0342 231 10 58 - 0342 230 80 02 - 0342 231 33 90

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.