GAZİANTEP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Fatma Şahin ve İl Millî Eğitim Müdürümüz Yasin Tepe, Şahinbey Belediyesi Adil Teymur İmam-Hatip Ortaokulu LGS Türkiye Birincisi Semra Aygün'ü Ziyaret Ettiler.
![Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Fatma Şahin ve İl Millî Eğitim Müdürümüz Yasin Tepe, Şahinbey Belediyesi Adil Teymur İmam-Hatip Ortaokulu LGS Türkiye Birincisi Semra Aygün'ü Ziyaret Ettiler.](/meb_iys_dosyalar/2024_07/08133412_116a.jpg)
LGS Birincileri, Dereceleri ile #EğitimŞehriGaziantep'i Onure Etti.
Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Fatma Şahin ve İl Millî Eğitim Müdürümüz Yasin Tepe, Şahinbey Belediyesi Adil Teymur İmam-Hatip Ortaokulu LGS Türkiye birincisi Semra Aygün'ü ziyaret ettiler.