GAZİANTEP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Fatma Şahin ve İl Millî Eğitim Müdürümüz Yasin Tepe, Hayri Küpeli İlkokulunda Bayrak Törenine Katıldılar.
![Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Fatma Şahin ve İl Millî Eğitim Müdürümüz Yasin Tepe, Hayri Küpeli İlkokulunda Bayrak Törenine Katıldılar.](/meb_iys_dosyalar/2024_05/27161600_72c.jpg)
Haftanın ilk gününde #EğitimŞehriGaziantep'e iyi dersler diliyoruz. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Fatma Şahin ve İl Millî Eğitim Müdürümüz Yasin Tepe, Hayri Küpeli İlkokulunda bayrak törenine katıldılar.
HAYRİ KÜPELİ İLKOKULU