GAZİANTEP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BAYRAMLAR; BARIŞ, KARDEŞLİK VE DAYANIŞMA GÜNÜDÜR.

BAYRAMLAR; BARIŞ, KARDEŞLİK VE DAYANIŞMA GÜNÜDÜR.

      Bayramlar, İslam âlemi ve özünde tüm insanlık için, sevgi, barış, ve kardeşlik, duygularının pekiştiği günlerdir. Bu güzel günlerden biri olan  Ramazan Bayramı´na  kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ramazan ayı boyunca kazanılan güzel hasletlerin, yapılan ibadetlerin  , bir muhtaca uzatılan elin neticesinde alınan hayır dualarının  Bayramını idrak edeceğiz. 

 

      Yaşadığımız dünyada ve özellikle coğrafyamızda ,sevgiye, barışa ve kardeşliğe ihtiyaç duyulmaktadır. Birliğimize ve beraberliğimize karşı, topyekün bir saldırı ile karşı karşıya kaldığımız bu günlerde, Ramazan bayramı vesilesiyle, milletçe ayrılıkları, kırgınlıkları, dargınlıkları bir kenara bırakıp , daha fazla kenetlenmeli , bu topraklar üzerinde hain emelleri olanlar karşı bir ve iri olmalıyız .Bu duygu ve düşüncelerle, tüm eğitim camiamızın, velilerimizin, öğrencilerimizin , Milletimizin ve İslam Aleminin Ramazan bayramını en içten dileklerimle tebrik ediyor, Bayram tadında bir hayat yaşamayı Yüce Rabbimizden diliyorum.

Cengiz METE      

İl Milli Eğitim Müdürü

İncilipınar Mahallesi 3 Nolu Cadde Gaziantep Valiliği 3.Kat Şehitkamil/GAZİANTEP - 0342 231 10 58 - 0342 230 80 02 - 0342 231 33 90

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.