GAZİANTEP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BAYRAMLAR; BARIŞ, KARDEŞLİK VE DAYANIŞMA GÜNÜDÜR.

BAYRAMLAR; BARIŞ, KARDEŞLİK VE DAYANIŞMA GÜNÜDÜR.

Türk milleti, İslam âlemi ve insanlık için barış, huzur ve refaha vesile olan bayramlar sevgi, barış, kardeşlik, dayanışma duygularının yoğunlaştığı, milletçe birlik ve beraberliğin daha da pekiştirildiği günlerdir. Bu güzel günlerden biri olan  Ramazan Bayramı´na  kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramlar her türlü insani ve ahlaki değerin yaşanmasına ve kazanılmasına vesile olan müstesna günlerdir. Yaşadığımız dünyanın her şeyden çok sevgi, barış ve dayanışmaya ihtiyacı var.  Bayramlar ise bu kavramları idrak etmek için en önemli günlerdir. Birliğimize beraberliğimize ve ülkemize yapılan menfur saldırıların yaşandığı bu günlerde Ramazan bayramı vesilesiyle milletçe ayrılıkları, kırgınlıkları, dargınlıkları aşarak, birlik ve beraberliğin pekiştirilmesi diliyor,  tüm öğretmenlerimizin, okul idarecilerimizin, velilerimizin, öğrencilerimizin  ve milletimizin bayramını en içten dileklerimle kutluyorum.

İncilipınar Mahallesi 3 Nolu Cadde Gaziantep Valiliği 3.Kat Şehitkamil/GAZİANTEP - 0342 231 10 58 - 0342 230 80 02 - 0342 231 33 90

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.