Başarılı Öğrenciler ile GBB Tesislerinde Eğitim Gören Öğrencilere Spor Malzemesi Takdim Töreni
![Başarılı Öğrenciler ile GBB Tesislerinde Eğitim Gören Öğrencilere Spor Malzemesi Takdim Töreni](/meb_iys_dosyalar/2023_12/12130753_30b.jpg)
Gazi şehrin yüksek enerjisine yakışan bir hedef: #SPORŞEHRİGAZİANTEP!
Başarılı Öğrenciler ile Tesislerinde Eğitim Gören Öğrencilere Spor Malzemesi Takdim Töreni; Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Fatma Şahin, Vali Yardımcısı Sayın Muhammet Önder ve İl Millî Eğitim Müdürümüz Yasin Tepe'nin katılımı ile gerçekleşti.#SporŞehriGaziantep'in nice başarısına vesile olacak bu kıymetli destek için Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Fatma Şahin nezdinde Gaziantep Büyükşehir Belediyesine teşekkür ederiz.
TALAT ÖZKARSLI SPOR SALONU