GAZİANTEP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bakanımız Sayın Ziya Selçuk, "Ziya Öğretmen ile Eğitim Buluşmaları" kapsamında ilimizdeki öğretmenlerle buluştu.

Bakanımız Sayın Ziya Selçuk,

 

Millî Eğitim Bakanımız Ziya Selçuk, "Ziya Öğretmen ile Eğitim  Buluşmaları" kapsamında Gaziantep'te görev yapan öğretmenlerimizle buluştu. Dijital ortamda gerçekleşen buluşmaya 280 öğretmen katıldı.

Meslektaşları tarafından #öğretmeninitibarıbenimitibarımdır yazılı pankartlarla karşılanan Bakanımız  duyduğu memnuniyeti dile getirerek öğretmenlere verdiği destek ve önemi vurguladığı konuşmasının ardından İl Müdürümüz Yasin Tepe'yi ve öğretmenlerimizi dinledi.

 Öğretmenlerimiz sorularını,  önerilerini paylaşmalarının ve salgınla mücadele sürecinde yaptıkları faaliyetler hakkında bilgi vermelerinin  ardından bugüne özel hazırladıkları bazı sürprizleri sundular. Bakanımız, bestelediği 15 Temmuz marşını öğrencisiyle birlikte seslendiren, ürettikleri insansız hava aracının müjdesini veren, maske ve dezenfaktan üretim atölyelerini tanıtan, DYK sınıflarına kendisini misafir eden  öğretmenlerimize övgü ve teşekkürlerini iletti.

 Oldukça sıcak ve samimi bir ortamda geçen sohbet karşılıklı iyi dilekler ve bakanımıza yapılan Gaziantep davetiyle sona erdi.

 Biz de meslektaşlarını hiç yalnız bırakmayan Ziya Öğretmenimize saygı, sevgi ve teşekkürlerimizi sunuyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pancarlı Mahallesi Ketayün Büyükbeşe Sokak No 8 Şehitkamil / GAZİANTEP - 0342 2802700

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.