GAZİANTEP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

AVRUPA BİRLİĞİ BAKAN YARDIMCISI SAYIN ALİ ŞAHİN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ.

Avrupa Birliği  Bakan Yardımcısı Sayın Ali ŞAHİN, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz METE’ye  nezaket ziyaretinde bulundu.
AVRUPA BİRLİĞİ BAKAN YARDIMCISI SAYIN ALİ ŞAHİN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ.

Avrupa Birliği  Bakan Yardımcısı Sayın Ali ŞAHİN, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz Mete’den Gaziantep’teki eğitim alanındaki çalışmalar ile ilgili bilgi aldı.  Sayın  ŞAHİN, eğitimde öncelikle idealist öğretmenlerin olması gerektiğini ve veli katılımının mutlaka etkin bir şekilde eğitimin içinde yer alması gerektiğini belirterek,  kitap okuma alışkanlığının yerleştirilmesi gerektiğini  dile getirdi. Ayrıca şehrimizde 400 bin Suriyeli bulunduğunu Suriyelilerin eğitimi konusunda da önemli projelerin geliştirilmesi gerektiğini kendilerinin de Avrupa Birliği Bakanlığı olarak her türlü desteği vermeye hazır olduklarını sözlerine ekledi.  Ayrıca İstanbul, İzmir, Antalya’dan sonra 4. Avrupa Birliğinin Temsilciliğinin Gaziantep’e açılacağını söyledi.

 

  İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz METE de Gaziantep’i eğitimde daha iyi yerlere taşımak için  ekibiyle birlikte bütün gayretleriyle çalıştıklarını  belirterek, ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

 

03-05-201603-05-2016

İncilipınar Mahallesi 3 Nolu Cadde Gaziantep Valiliği 3.Kat Şehitkamil/GAZİANTEP - 0342 231 10 58 - 0342 230 80 02 - 0342 231 33 90

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.