GAZİANTEP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"ATMA!" Kampanyası Kapsamında Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu Tarafından Sahnelenen Tiyatro Gösterisi
![](/meb_iys_dosyalar/2024_05/27161915_73c.jpg)
Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Fatma Şahin ve İl Millî Eğitim Müdürümüz Yasin Tepe, "ATMA!" kampanyası kapsamında Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu tarafından sahnelenen tiyatro gösterisinde okul öğrencileri ile buluştular. HAYRİ KÜPELİ İLKOKULU