GAZİANTEP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kapsamında Şehitkamil Belediyesi, Müdürlüğümüz ve Spor İl Müdürlüğü iş birliğiyle düzenlenen turnuvanın ödül töreni
![29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kapsamında Şehitkamil Belediyesi, Müdürlüğümüz ve Spor İl Müdürlüğü iş birliğiyle düzenlenen turnuvanın ödül töreni](/meb_iys_dosyalar/2022_10/31151935_Ff_GM3RWQAEZVlX.jpg)
Şehitkamil Belediye Başkanı Sn. Rıdvan Fadıloğlu, İl Müdürümüz Yasin Tepe ve Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhittin Özbay, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kapsamında Şehitkamil Belediyesi , Müdürlüğümüz ve Spor İl Müdürlüğü iş birliğiyle düzenlenen turnuvanın ödül törenine katıldılar.