GAZİANTEP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Şehitkâmil İlçesi Akademik Başarıyı Arttırma ve Dönem Arası Değerlendirme Toplantısı
![2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Şehitkâmil İlçesi Akademik Başarıyı Arttırma ve Dönem Arası Değerlendirme Toplantısı](/meb_iys_dosyalar/2023_12/15133749_38.jpg)
-
Eğitim Öğretim Yılı Şehitkâmil İlçesi Akademik Başarıyı Arttırma ve Dönem Arası Değerlendirme Toplantısı; İl Millî Eğitim Müdürümüz Yasin Tepe'nin başkanlığı; Şehitkâmil İlçe Millî Eğitim Müdürü Mehmet Yağcı, GBB Gençlik Hizmetleri ve Spor Daire Başkanı Zekeriya Efiloğlu ve Şehitkâmil ilçesi okul müdürlerinin katılımı ile gerçekleşti.
ŞEHİTKÂMİL KÜLTÜR VE KONGRE MERKEZİ