GAZİANTEP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2017 2018 Eğitim Öğretim Yılı Değerlendirme Toplantısı İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz Mete Başkanlığında Yapıldı.
![2017 2018 Eğitim Öğretim Yılı Değerlendirme Toplantısı İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz Mete Başkanlığında Yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2018_06/26182106_36293780_271805553397009_5222767943758118912_o.jpg)
2017 – 2018 Eğitim Öğretim Yılı Değerlendirme Toplantısı İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz METE başkanlığında yapıldı. Toplantıya; Milli Eğitim Müdür Yardımcılarımız, İlçe Milli Eğitim Müdürlerimiz, Şube Müdürlerimiz ve Okul Yöneticilerimiz katıldı.
İl Müdürümüz toplantıda; bir yıl boyunca gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgiler vererek okul yöneticilerimize yoğun ve başarılı bir şekilde geçen 2017-2018 eğitim öğretim döneminde göstermiş oldukları gayret ve emeklerinden dolayı teşekkür ettiler.