GAZİANTEP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlama Programı Kapsamında Açılan Stantları Ziyaret
![19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlama Programı Kapsamında Açılan Stantları Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2024_05/20095940_53b.jpg)
Valimiz Sayın Kemal Çeber, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Fatma Şahin, Şahinbey Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Tahmazoğlu, İl Millî Eğitim Müdürümüz Yasin Tepe, Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Mustafa Ertunç 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlama Programı kapsamında açılan stantları ziyaret ettiler. Festivaller Parkı