GAZİANTEP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"100. Yılda 100 Hayırsever" kampanyası kapsamında Canan Tekstil ve Aslansoy Tekstil tarafından yaptırılan okul inşaatı incelemeleri
![](/meb_iys_dosyalar/2022_10/25132250_7a.jpg)
Valimiz Sn. Davut Gül ve İl Müdürümüz Yasin Tepe, "100. Yılda 100 Hayırsever" kampanyası kapsamında Canan Tekstil ve Aslansoy Tekstil tarafından Gaziantep'te yaptırılan okul inşaatlarında incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgi aldılar.