GAZİANTEP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

100. YILDA 100 HAYIRSEVER KAMPANYASI İÇİN YENİ PROTOKOL

100. YILDA 100 HAYIRSEVER KAMPANYASI İÇİN YENİ PROTOKOL

            Valimiz Sayın Davut Gül, İl Müdürümüz Yasin Tepe ve Gönüllü Hizmet Vakfı Başkanı İnal Aydınoğlu'nun katılımlarıyla, 100. Yılda 100 Hayırsever kampanyası kapsamında yeni protokol imzalandı.

            Valimiz Sayın Davut Gül, protokol imza töreninde hayırsever İnal Aydınoğlu ve tüm vakıf üyelerine eğitime verdikleri destekler için teşekkür etti ve " Gaziantep'teki dört okul başta olmak üzere İstanbul ve diğer yerlerde yaptığınız eğitim ve kültür yatırımlarını, insana yaptığınız yatırımları biliyoruz. Bugün de 8 derslikli bir anaokulunun protokolünü sizlerle imzalıyoruz. Buna da hem Gönüllü Hizmet Vakfı hem ablanız adına isim veriyorsunuz. Burada ise eğitim gönüllüsü olduğunuz kadar iyi bir akraba iyi bir dost olduğunuz da görülüyor. Ablanızı da o anlamda unutmamışsınız. Tebrik ve teşekkür ederiz. Burada yaptığınız her katkının her yatırımın mutlaka çocuklarda, gençlerde, sizden sonra sizin yolunuzda gidecek kişilerde bir karşılığı var. O açıdan sizlere minnettarız. Sizin gibi hayırseverlerin sayısı arttıkça hem Gaziantep'in eğitimle ilgili sorunları daha çabuk çözülmüş olur, hem de biz '100. Yılda 100 Hayırsever' hedefimize daha çabuk ulaşmış olacağız." dedi.

            İl Müdürümüz Yasin Tepe, hayırsever İnal Aydınoğlu'na yapmış olduğu tüm bağışlar için teşekkür ederek, "İnal başkanın bugüne kadar yaptığı bağışlardan anlaşıldığı üzere kendisi bütün tecrübesini eğitimde hangi alanda noksanlık varsa ilgi odağına almış ve bununla ilgili diğer bağışçılarla bu eksiklikleri kapatmaya çalışmış. Bu anlamda Gaziantep'in eğitimine sunduğu katkılar için de ayrıca teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

 04-12-202004-12-202004-12-2020

Pancarlı Mahallesi Ketayün Büyükbeşe Sokak No 8 Şehitkamil / GAZİANTEP - 0342 2802700

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.