GAZİANTEP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ CENGİZ METE’NİN GÖREVE BAŞLAMA MESAJI

 İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ CENGİZ METE’NİN GÖREVE BAŞLAMA MESAJI

              Gaziantep Milli Eğitim Müdürlüğü görevine 22.03.2016 tarihinde başlamış bulunmaktayım.

            Yeni görev yeni bir heyecan demektir. Bu zor ve bir o kadar da onurlu görevi karşılıklı dayanışma iş birliği ve özveriyle yaptığımız takdirde güzel şeyler ortaya koyacağımıza inanıyorum. Öncelikle Gazi Şehrimizde daha önce görev yapmış milli eğitim müdürlerimize ve görevi devraldığım Sayın Mustafa Yanmaz’a yapmış olduğu çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum. 

            Şehrimizdeki öncelikli hedefimiz okul öncesi okullaşmada %100 oranına ulaşmak ve akademik başarıyı arttırmak olacaktır. Çalışmalarımızda işin özüne inerek eğitim politikalarımızı buna göre belirleyeceğiz. Bu çalışmalar kapsamında tüm eğitim çalışanlarının motivasyonunu arttırıcı etkinlikler planlayarak eğitim öğretime yön vereceğiz. Geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimizden öncelikli beklentilerimiz iyi yetişmiş, dünyayı tanıyan, kendine güvenen, araştıran ve sorgulayan, milli ve manevi değerlerine bağlı birer birey olmalarıdır.  Ekonomide, sanayide, ticarette marka bir şehir haline gelmiş olan Gazi Şehrimizi eğitim alanında da başarıları yakalayan bir şehir haline getirmek istiyoruz

          Ülkemizin Gazi unvanını almış bu güzel şehiri, tarihten bu yana birçok medeniyete kucak açmış ve günümüzde de hala bu geleneği sürdürerek birçok Suriyeli insana ev sahipliği yapmaktadır. Burada bize düşen görev doğrultusunda, biz de Suriyeli misafir öğrencilerimizin eğitimi konusunda gerekli planlamaları ve çalışmaları yapacağız.

         Değerli eğitim çalışanları, sevgili öğrenciler ve kıymetli veliler birlikte yapacağımız çalışmalarla Gazi Şehrimizin eğitim alanında da birçok başarıya imza atacağına inanıyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

 

 

İncilipınar Mahallesi 3 Nolu Cadde Gaziantep Valiliği 3.Kat Şehitkamil/GAZİANTEP - 0342 231 10 58 - 0342 230 80 02 - 0342 231 33 90

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.