GAZİANTEP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitimde Başarıyı Artırmaya Yönelik Anket Çalışması

Gaziantep´te Başarıyı Artırma Programı Anket Çalışması Duyurusu
Eğitimde Başarıyı Artırmaya Yönelik Anket Çalışması

2014-2015 Eğitim-Öğretim yılının II. yarıyılından itibaren, ilimizde eğitimin tüm kademelerinde akademik başarıyı, sosyal kültürel ve sportif etkinliklerin çeşitliliğini ve bunlara katılımı arttırıp; kendine güvenen, çözüm odaklı, geleceğe umutla bakan sağlıklı bireyler yetiştirme amacımıza uygun olarak “Gaziantep´te Eğitim Başarısını Arttırma” programını hayata geçirmeyi hedeflemekteyiz. Çalışmamızın her aşamasını siz değerli idarecilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimizin görüşleriyle şekillendirmeyi planlamaktayız. Böylelikle katılımcılığın en yüksek seviyede olduğu, tüm paydaşlarca desteklenen ve uygulanan bir hareketin, ilimiz eğitiminde mevcut sıkıntıları en aza indirgeyerek hedeflerimize kısa sürede ulaşmamıza yardım edeceğine olan inancımız tamdır.

İlimizde yürütülen ve yürütülmesi planlanan tüm projeleri adeta bir şemsiye gibi tek başlık altında toplayacak olan çalışmamızda; eğitimde başarıyı arttırıcı tedbir ve uygulamalar, kitap okuma etkinlikleri, sosyal, kültürel ve sportif etkinlikler ve bunlara katılım, ayın yüksek performanslı okulunun belirlenip ödüllendirilmesi ile okulların yaşam alanları olarak daha etkin kullanımını sağlayacak çeşitli tedbirler ve uygulamalar bulunmaktadır.

Programın hazırlanması ve uygulanmasında, siz eğitim neferlerinin görüşlerini alabilmek için hazırladığımız anketimize katılmanız ve fikirlerinizi bizlerle paylaşmanız projenin sağlıklı bir şekilde işlemesi için oldukça önemlidir. Bu bağlamda, hazırlanan anketi samimiyet ve hassasiyet ile doldurmanızı rica eder, hepinize sevgi ve saygılarımı sunarım.

Mustafa Yanmaz

İl Millî Eğitim Müdürü

Anket Formuna Ulaşmak İçin TIKLAYINIZ

İncilipınar Mahallesi 3 Nolu Cadde Gaziantep Valiliği 3.Kat Şehitkamil/GAZİANTEP - 0342 231 10 58 - 0342 230 80 02 - 0342 231 33 90

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.