Fatih Projesi
GAZİANTEP
Bilişim Günleri ve Kodl@ntep

EBA Fatihi Okullar Proje'si kapsamında okullarımızı, tüm eğitim paydaşlarımızın teknoloji okur - yazarlığını arttırmak, teknolojiyi daha verimli kullanılmasını sağlamak, öğrenciler için kaynak ihtiyacını ortadan kaldırmak ve öğrenmelerin kalıcılığını arttırmak amacıyla Bilişim Günleri ve Kodl@ntep Projeleri uygulanacaktır.

Bilişim Günleri: Öğretmenlerimizin EBA içerik geliştirmelerini sağlamak ve öğretmenlerimizin kendi içeriklerini kendilerinin üretmesini sağlamak amacıyla her çarşamba günü Münif Paşa Ortaokulu'nda eğitimler verilecektir. Ayrıca eğitim konuları web sitemizden duyurulacaktır.

Kodla@ntep Projesi: Teknolojinin hızla gelişmesiyle beraber kodlamanında gündeme gelmesi ve artık okullardaki eğitimlerimizde de yer aldığı görülmektedir. Bu kapsamda İlimizde yeni başlatılan projelerimizden biri olan Kodla@ntep Projesiyle gönüllü olarak katılım sağlayan tüm öğretmenlerimize robotik, ardunio, kodlama, algoritma,animasyon tasarım,mobil uygulama geliştirme vb. eğitimler verilerek tüm eğitim paydaşlarımızla beraber Gaziantep için Kodluyoruz.

EĞİTİMLERE KATILMAK İSTEYEN ÖĞRETMENLERİMİZ VE AYRICA EĞİTİM VERMEK İSTEYEN ÖĞRETMENLERİMİZİN EN KISA SÜREDE FORMU DOLDURMASI GEREKMEKTEDİR.

 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeGPjGOmJaSv_4pZa50P8f0pYoAEypdO5JVflzMA0GhJewtdA/viewform

Eğitim Bilişim Ağı
İletişim
Telefon: 342 230 80 02
E-Posta: btkoordinator27@meb.gov.tr
Yeni Valilik Binası 3. Kat