GAZİANTEP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Temiz Okul Sağlıklı Gelecek Projesi Öğretmen Eğitimleri (Şahinbey İlçesi)

Temiz Okul Sağlıklı Gelecek Projesi Şahinbey İlçesi Öğretmen Eğitimleri.
Temiz Okul Sağlıklı Gelecek Projesi Öğretmen Eğitimleri (Şahinbey İlçesi)

İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı ve OPET Petrolcülük A.Ş’nin gönüllü işbirliği ile öğrencilerimizde temiz tuvalet kullanma alışkanlığı ve hijyen bilinci oluşturma amacıyla hayata geçirilen “Temiz Okul Sağlıklı Gelecek” projesi kapsamında Şahinbey ilçemize bağlı okullarda görev yapan öğretmenlere yönelik eğitim programı 10-12 Şubat 2015 tarihleri arasında, Şahinbey Belediyesi Kültür Merkezi’nde gerçekleşecektir. Eğitim alacak öğretmenlerin  görev yaptığı okulların listesi ile eğitim programı ve takvimi aşağıdadır. Öğretmenlerimizin planlanan eğitimlere eksiksiz katılımı beklenmektedir. Planlama, okullarındaki dersleri aksatmayacak şekilde yapılmıştır. Belirtilen eğitim saatlerinden 5 dakika önce salonda olunması eğitimlerde aksamayı önleyecektir. 

 

AÇIKLAMA: Okul Grup Listelerinde ismi olmayan okul müdürlüklerimiz, öğretim şekline göre, dersler aksatılmayacak şekilde, öğretmenlerini eğitimlere gönderebilirler. Okulunda 1´den fazla yardımcı hizmetler personeli olan okul müdürlüklerimiz bir personelini eğitime gönderebilirler. Ayrıca grup listelerinde öğretim şekli yanlış görünen okul müdürlüklerimiz de, öğretmenlerini dersleri aksatmayacak şekilde yapacakları planlama ile eğitimlere göndermeleri gerekmektedir. 

 

Eğitim Uygulama Takvimi (Şahinbey)

Okullar Grup Listeleri (Şahinbey)

Pancarlı Mahallesi 58007 Nolu Sokak No8 Şehitkamil / Gaziantep - 0342 2802700

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.