GAZİANTEP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Temiz Okul Sağlıklı Gelecek Projesi İslahiye, Nurdağı, Araban ve Yavuzeli İlçeleri Öğretmen Bilgilendirme Toplantıları.

Temiz Okul Sağlıklı Gelecek Projesi İslahiye, Nurdağı, Araban ve Yavuzeli İlçeleri Öğretmen Bilgilendirme Toplantıları.
Temiz Okul Sağlıklı Gelecek Projesi İslahiye, Nurdağı, Araban ve Yavuzeli İlçeleri Öğretmen Bilgilendirme Toplantıları.

İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı ve OPET Petrolcülük AŞ’nin gönüllü işbirliği ile öğrencilerimizde temiz tuvalet kullanma alışkanlığı ve hijyen bilinci oluşturma amacıyla hayata geçirilen “Temiz Okul Sağlıklı Gelecek” projesi kapsamında İslahiye, Nurdağı, Araban ve Yavuzeli İlçelerine bağlı okullarda görev yapan öğretmenlere ve idarecilere yönelik eğitim programı 10-11 Mart 2015 tarihleri arasında gerçekleşecektir. Bilgilendirme toplantılarına katılacak öğretmen ve idarecilerin görev yaptığı okulların listesi ile programı ve takvimi ektedir. Bilgilendirme toplantılarına katılım ve eğitimlerin yürütülmesi konusunda sorumluluk doğrudan İlçe Millî Eğitim Müdürlüklerine aittir. İlgili okullardaki öğretmenlerin ve bir idarecinin uygulama takvimine göre katılım sağlaması gerekmektedir.  Planlama, okullarındaki dersleri aksatmayacak şekilde yapılmıştır. Belirtilen eğitim saatlerinden 10 dakika önce salonda olunması eğitimlerde aksamayı önleyecektir. 

AÇIKLAMA: Okul Grup Listelerinde ismi olmayan okul müdürlüklerimiz, öğretim şekline göre, dersler aksatılmayacak şekilde, öğretmenlerini eğitimlere gönderebilirler. Okulunda 1´den fazla yardımcı hizmetler personeli olan okul müdürlüklerimiz bir personelini eğitime gönderebilirler. Ayrıca grup listelerinde öğretim şekli yanlış görünen okul müdürlüklerimiz de, öğretmenlerini dersleri aksatmayacak şekilde yapacakları planlama ile eğitimlere göndermeleri gerekmektedir. 

Bilgi için iletişim: 230 80 02 - 4394 

 

İlçeler Okul Listeleri :

Pancarlı Mahallesi 58007 Nolu Sokak No8 Şehitkamil / Gaziantep - 0342 2802700

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.