GAZİANTEP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Temiz Okul Sağlıklı Gelecek Projesi Bilgilendirme Toplantıları - Şehitkamil

Temiz Okul Sağlıklı Gelecek Projesi Şehitkamil İlçesi Öğretmen Bilgilendirme Toplantıları.
Temiz Okul Sağlıklı Gelecek Projesi Bilgilendirme Toplantıları - Şehitkamil

İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı ve OPET Petrolcülük AŞ’nin gönüllü işbirliği ile öğrencilerimizde temiz tuvalet kullanma alışkanlığı ve hijyen bilinci oluşturma amacıyla hayata geçirilen “Temiz Okul Sağlıklı Gelecek” projesi kapsamında ilçenize bağlı okullarda görev yapan öğretmenlere ve idarecilere yönelik eğitim programı 24-25 Şubat 2015 tarihleri arasında, Şehitkamil Belediyesi Şehitkamil Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecektir. Bilgilendirme toplantılarına katılacak öğretmen ve idarecilerin görev yaptığı okulların listesi ile programı ve takvimi ektedir. Bilgilendirme toplantılarına katılım ve eğitimlerin yürütülmesi konusunda sorumluluk doğrudan Şehitkamil İlçe Millî Eğitim Müdürlüğüne aittir. İlgili okullardaki tüm öğretmenlerin ve bir idarecinin uygulama takvimine göre katılım sağlaması gerekmektedir.  Planlama, okullarındaki dersleri aksatmayacak şekilde yapılmıştır. Belirtilen eğitim saatlerinden 10 dakika önce salonda olunması eğitimlerde aksamayı önleyecektir. 

AÇIKLAMA: Okul Grup Listelerinde ismi olmayan okul müdürlüklerimiz, öğretim şekline göre, dersler aksatılmayacak şekilde, öğretmenlerini eğitimlere gönderebilirler. Okulunda 1´den fazla yardımcı hizmetler personeli olan okul müdürlüklerimiz bir personelini eğitime gönderebilirler. Ayrıca grup listelerinde öğretim şekli yanlış görünen okul müdürlüklerimiz de, öğretmenlerini dersleri aksatmayacak şekilde yapacakları planlama ile eğitimlere göndermeleri gerekmektedir. 

Bilgi için iletişim: 230 80 02 - 4394 

Pancarlı Mahallesi 58007 Nolu Sokak No8 Şehitkamil / Gaziantep - 0342 2802700

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.