Ortaokul Ortaokullar "Sorumluluk ve Vefa" Değeri Etkinlik Örnekleri

Ortaokullar "Sorumluluk ve Vefa" Değeri Etkinlik Örnekleri

Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürlüğü Strateji Geliştirme ve Koordinasyon Birimince uygulamaya konulan “Gaziantep’e Değer” Değerler Eğitimi Projesi Ocak ayı değeri olarak belirlenen "Sorumluluk ve Vefa" değeri....

ortaokul sorumluluk

Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürlüğü Strateji Geliştirme ve Koordinasyon Birimince uygulamaya konulan “Gaziantep’e Değer” Değerler Eğitimi Projesi Ocak ayı değeri olarak belirlenen "Sorumluluk ve Vefa" değeri etkinliklerini aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. Link içeriğinde Ocak ayında işleyebileceğiniz "Sorumluluk ve Vefa" değerine ait aylık plan ve etkinlik örnekleri vardır. Okulunuzda "Sorumluluk ve Vefa" değerine ait farklı etkinlikleri de gerçekleştirebilirsiniz. Yapacağınız çalışmaları fotoğraf veya video ile kayıt altına alırsanız diğer okullarımıza örnek teşkil edeceğini, ayrıca okulunuz adına Toplam Kalite Yönetimi Uygulamaları için kaynak teşkil edeceğini de hatırlatmak isteriz.

Ayrıca her değer çalışmasının sonunda okulunuzda yapılan etkinliklere ilişkin "Okul Uygulama Raporunu" online doldurarak etkinliklere ait fotoğraf,dosya ve sunularınızı ortaokulgaziantepedeger@gmail.com adresine herhangi bir resmi yazı beklemeksizin gönderilmesi gerekmektedir.

Yeni yılın tüm eğitim camiasına sağlık, huzur ve başarı getirmesi temennisiyle çalışmalarınızda kolaylıklar diliyoruz.

ORTAOKULLAR ETKİNLİK ÖRNEKLERİ

 Yayın:31.12.2013 - Güncelleme:31.12.2013 - 14:38 - Görüntülenme:2870