GAZİANTEP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlimizde Yılın Öğretmeni Seçilen Ve 24 Kasım Öğretmenler Günü´nde İlimizi Temsil Edecek Öğretmenimizi Ankara´ya Uğurladık.

İlimizde Yılın Öğretmeni Seçilen Ve 24 Kasım Öğretmenler Günü´nde İlimizi Temsil Edecek Öğretmenimizi Ankara´ya Uğurladık.

 

 

Her yıl 24 Kasım Öğretmenler Günü Programı etkinlikleri kapsamında Milli Eğitim Bakanlığı Yılın Öğretmenini seçmektedir.

Bu yıl da eğitimde yeniliğin ve gelişimin önemini çalışma hayatına başarılı bir şekilde adapte etmiş,  öğrencileri için her türlü olumsuzluğu avantaja çevirmeyi başarabilmiş, gerçekleştiremediği en büyük çocukluk hayalini onların yaşamasını sağlamış olan Oğuzeli Yatılı Bölge Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni  Mustafa KARATELLİK ’i ilimizi temsilen Ankara´ya uğurladık.

Öğretmenimiz, Ankara´daki programda "81 il 81 iyi örnek" başlığı altında eğitimde yaptığı iyi örneklerle ilimizi temsil edecek. Türkiye’de ‘’Yılın Öğretmeni’’ olması dileğiyle mesleğinin 20 yılını sadece öğrencilerini düşünerek geçiren ve öğrencileri için yaptığı fedakâr çalışmalarının sonucunda onların başarılarını gururla alkışlayan Mustafa KARATELLİK ’e başarılar dileriz.

Her zaman öğretmenlerinin yanında olan ve onlara her konuda desteğini asla esirgemeyen İl Müdürümüz Sayın Cengiz METE ’ye de bütün öğretmenler adına teşekkür ederiz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pancarlı Mahallesi 58007 Nolu Sokak No8 Şehitkamil / Gaziantep - 0342 2802700

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.