GAZİANTEP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN CENGİZ METE, ŞEHİTLERİMİZ İÇİN TAZİYE MESAJI YAYINLADI.

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN CENGİZ METE, ŞEHİTLERİMİZ İÇİN TAZİYE MESAJI YAYINLADI.

 

Birlik ve beraberlik içerisinde kahraman emniyet güçlerimizin, büyük mücadele verdiği  terör örgütü çirkin ve  hain yüzünü bir kez daha göstermiştir.Bu menfur saldırılarda hayatını kaybeden kahraman şehitlerimize Allah´tan rahmet, değerli ailelerine, yakınlarına, emniyet  mensuplarımıza ve yüce Türk milletine başsağlığı ve sabır, yaralılarımıza acil şifalar temenni ediyorum. 

Türk milleti bu acıyı göğüsleyecek güçtedir. Terörün destekçisi tüm iç ve dış mihraklar tarafından iyi bilinmelidir ki, şehit kanlarıyla sulanan bu vatanın her karış toprağı kutsaldır. Bu doğrultuda terörle mücadele kararlılıkla sürdürülmektedir. Bizlere düşen ise sağduyulu ve birlik içinde olmaktır. 

Bir kez daha tüm terör eylemlerini ve örgütlerini şiddet ve nefretle kınıyorum. Yüce Milletimizin başı sağ olsun.İncilipınar Mahallesi 3 Nolu Cadde Gaziantep Valiliği 3.Kat Şehitkamil/GAZİANTEP - 0342 231 10 58 - 0342 230 80 02 - 0342 231 33 90

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.