GAZİANTEP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz METE , Ramazan Bayramı Münasebetiyle Bir Mesaj Yayımladılar.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz METE , Ramazan Bayramı Münasebetiyle Bir Mesaj Yayımladılar.

Çok Kıymetli Hemşehrilerim ve Meslektaşlarım;

Bugün; 11 ayın sultanı Mübarek Ramazan ayını uğurlamanın hüznü ile birlikte ülkemizde ve tüm İslam âleminde bayram sevincini de yaşamanın mutluluğu içerisindeyiz.

Dinî bayramlarımız, küskünlükleri ortadan kaldıran, çocuklarımızın yüzlerini güldüren, aileleri bir arada tutan, yaşlıları sevindiren, birlik ve beraberliğin, yardımlaşma ve dayanışma duygularının yoğun olarak yaşandığı çok özel zamanlardır. Bu özel ve mübarek zamanlardan biri olan Ramazan Bayramı vesilesiyle tutulan oruçların, verilen fitrelerin, yapılan ibadet ve duaların Allah katında makbul olmasını temenni ediyor, vatan savunmasında canlarını feda eden şehitlerimize ve şehit öğretmenlerimize yüce Allah'tan rahmet diliyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle; sevginin, saygının, beraberliğin, barışın vücut bulduğu bu mübarek günde tüm eğitim camiamızın, velilerimizin, öğrencilerimizin, milletimizin ve İslam Âleminin Ramazan Bayramını en içten dileklerimle tebrik ediyorum. İyi Bayramlar...

 

                                                   Cengiz METE

                                              İl Milli Eğitim Müdürü

İncilipınar Mahallesi 3 Nolu Cadde Gaziantep Valiliği 3.Kat Şehitkamil/GAZİANTEP - 0342 231 10 58 - 0342 230 80 02 - 0342 231 33 90

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.