GAZİANTEP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz METE , Ramazan Bayramı Münasebetiyle Bir Mesaj Yayımladılar.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz METE , Ramazan Bayramı Münasebetiyle Bir Mesaj Yayımladılar.

Bayramlar, kardeşlik, birlik, beraberlik ve dostluk duygularının gönüllerde hissedildiği en güzel günlerdir. Tüm İslam Âlemi olarak; böyle güzel ve müstesna bir gün olan Ramazan Bayramı’na kavuşmanın mutluluğunu hep birlikte yaşarken aynı zamanda 11 Ayın Sultanı Ramazan Ayının sona ermesinin hüznünü de gönüllerimizde hissetmekteyiz.  

Komşuluk ve akrabalıkların pekiştiği, yardımlaşmanın, sevgisinin, saygının, beraberliğin sadece kelam olma vasfından çıkıp vücut bulduğu, gerçekleştirilen her güzel davranışın hayra dönüştüğü bu bayram günlerinde ülke olarak her zamankinden daha fazla sevgiye, barışa, kardeşliğe, birlik ve beraberliğe ihtiyacımızın olduğunu unutmamalı, birbirimize sımsıkı kenetlenmeli, en kıymetli mirasımız olan bu topraklar için bir ve diri olmalıyız.

Bu duygu ve düşüncelerle; bu bayram günlerini millet olarak yaşamamızı sağlamak adına canlarını kahramanca bu topraklar için feda eden aziz şehitlerimizi rahmetle anıyor, tüm eğitim camiamızın, velilerimizin, öğrencilerimizin, milletimizin ve İslam Âleminin Ramazan Bayramını en içten dileklerimle tebrik ediyor, bu bayramın hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Haktan niyaz ediyorum.

 

                                              Cengiz METE

                                        İl Milli Eğitim Müdürü

Pancarlı Mahallesi 58007 Nolu Sokak No8 Şehitkamil / Gaziantep - 0342 2802700

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.