GAZİANTEP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN CENGİZ METE, KAYSERİ ŞEHİTLERİMİZ İÇİN BİR TAZİYE MESAJI YAYINLADI.

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN CENGİZ METE, KAYSERİ ŞEHİTLERİMİZ İÇİN BİR TAZİYE MESAJI YAYINLADI.

 

Kayseri’de bölücü terör örgütünün hain saldırısındaki şehitlerimiz milletçe yüreğimizi yakmaktadır. Ülkemizin birlik, beraberlik ve kardeşliğine kasteden bu tür saldırılar hiçbir zaman amacına ulaşamayacaktır. Ülkemizin huzur, güvenlik ve istikrarını bozmayı amaçlayan bu saldırılar karşısında geçmişte olduğu gibi bugün de hep birlikte teröre karşı tek vücut ve tek ses olarak dimdik duracağız. Bu ülkenin birlik ve beraberlik bağları hiçbir zaman bozulamayacak kadar köklü ve derindir. Bu alçak saldırıyı nefretle kınıyor ve lanetliyorum. Hiçbir kalleş saldırı, hain pusu milletimizi birlikte yaşama kararından döndüremeyecektir. Milletimiz, bölücülere karşı kahramanca görevini yapan evlatlarını minnet ve şükranla anacak ve asla unutmayacaktır. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, değerli ailelerine ve yüce milletimize baş sağlığı ve sabır diliyorum.

 

İncilipınar Mahallesi 3 Nolu Cadde Gaziantep Valiliği 3.Kat Şehitkamil/GAZİANTEP - 0342 231 10 58 - 0342 230 80 02 - 0342 231 33 90

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.