GAZİANTEP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ SAYIN ABDULKADİR YÜKSEL İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ.

  Gaziantep Milletvekilimiz Sayın Abdulkadir YÜKSEL, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz Mete’ye nezaket ve hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.  
GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ SAYIN  ABDULKADİR YÜKSEL İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ.

 

Gaziantep’in eğitimi hakkında İl Milli Eğitim Müdürümüzle bilgi alış verişinde bulunan Sayın YÜKSEL, İl Milli Eğitim Müdürümüze hitaben: Zor fakat kutsal bir görev üstlendiklerini, Gaziantep’te eğitim adına yapılacak her görevde sonuna kadar yanlarında olduklarını, siyaset, bürokrasi, iş birliği içerisinde olmaları durumunda Gaziantep’in eğitimine çok katkı sağlanabileceğini belirtti. İl Milli eğitim Müdürümüze çalışmalarında başarılar diledi.  İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz METE Gaziantep için eğitimde en iyisini gerçekleştirmek için yoğun bir çalışamaya girdiklerini bu konuda oluşturduğu ekip ve paydaşları ile bunun için gece gündüz gayret ettiklerini söyledi. 

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Milletvekilimize ve beraberindeki heyete nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

06-05-201606-05-2016

 

İncilipınar Mahallesi 3 Nolu Cadde Gaziantep Valiliği 3.Kat Şehitkamil/GAZİANTEP - 0342 231 10 58 - 0342 230 80 02 - 0342 231 33 90

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.