GAZİANTEP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

GAZİANTEP İLİ RAMAZAN BAYRAMI PROGRAMI

GAZİANTEP İLİ RAMAZAN BAYRAMI PROGRAMI

GAZİANTEP İLİ RAMAZAN BAYRAMI PROGRAMI   1)    ARİFE GÜNÜ YAPILACAK ETKİNLİKLER (04.07.2016)   a.    Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Kurumlarını Ziyaret (Saat: 14.00) -    Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü bünyesinde bulunan çocuk yuvaları, sevgi evleri ve huzur evi sakinleri ile Gaziantep Huzurevi’nde bir araya gelinecek, burada protokol ile topluca bayramlaşma sağlanacaktır. (Gaziantep Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi, Gerciğin Mahallesi Şahinbey)   b.    Asri Mezarlık Şehitliğini Ziyaret  (Saat: 17.00) -    Ramazan bayramı münasebetiyle Asri Mezarlık Şehitliği protokol heyeti tarafından ziyaret edilecektir.
2)    BAYRAMIN 1. GÜNÜ ETKİNLİKLERİ (05.07.2016 – Saat;16.45-18.30)   -    Gaziantep merkezinde bayramlaşma, bayramın 1. günü Ulu Cami önündeki park içerisinde ikindi namazı sonrasında, 16.45-18.30 saatleri arasında gerçekleşecektir. (Alleben Mahallesi, Kemal Köker Caddesi - Şahinbey) -    Bayramlaşmaya protokol üyeleri, kamu kurum ve kuruluşlarımızın yöneticileri ve temsilcileri, siyasi parti mensupları, mesleki teşekküller ile odalar ve borsaların başkan ve temsilcileri, sivil toplum kuruluşlarımızın yöneticileri ve üyeleri, Suriyeli misafirlerimiz ve Gaziantep halkı katılacaktır. 
3)    BAYRAM SABAHI İSLÂHİYE İLÇEMİZDE YAPILACAK ETKİNLİKLER   a.    Bayram Namazı (05.07.2016 Salı, Saat: 06.02) -    İslâhiye ilçemizde bulunan İslâhiye-1 Geçici Barınma Merkezi’nde kılınacak Bayram namazı sonrasında Suriyeli misafirlerimiz ile camide bayramlaşma merasimi yapılacak, misafirler çadırlarında ziyaret edilecektir.   b.    Şehit Ailesi Ziyareti
-    17 Şubat 2016 tarihinde Ankara’da askeri servis aracına yapılan bombalı saldırıda şehit olan Hava Astsubay Kıdemli Başçavuş Mehmet Yener’in ailesine bayram ziyareti yapılacaktır. 
(Adres: Kozdere Mah. Kozdere Sok. No: 256 İslâhiye)   c.    İslâhiye Bayramlaşması (Saat: 10.00)
- İlçe Jandarma Komutanlığı ve İlçe Emniyet Müdürlüğü protokol heyeti tarafından ziyaret edilecek, görev başındaki Jandarma ve Polis Teşkilatı mensuplarının bayramları tebrik edilecektir.
- Protokol heyeti İslâhiye Kaymakamlığı tarafından düzenlenen bayramlaşmaya katılacak ve İslâhiye halkının bayramı kutlanacaktır.
4)    BAYRAM SABAHI NURDAĞI İLÇEMİZDE YAPILACAK ETKİNLİKLER   A.    Nurdağı Bayramlaşması (Saat:11.00) -    Protokol heyeti Nurdağı Kaymakamlığı tarafından düzenlenen resmî bayramlaşmaya katılacak ve Nurdağı halkının bayramı kutlanacaktır.
 
B.    Şehit Ailesi Ziyareti -    24 Mayıs 2016 tarihinde Van ilinde girilen çatışmada şehit olan Jandarma Astsubay Kıdemli Çavuş İbrahim Tıraş’ın ailesine bayram ziyareti gerçekleştirilecektir. 
-    (Adres: Yavuz Selim Mah. Şehit Jandarma Uzman Onbaşı Eyüp Aksoy Cad. No: 17/6 Nurdağı)   C.    İlçe Jandarma Komutanlığı ve İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde Bayramlaşma -    Şehit ailesi ziyaretinden sonra İlçe Jandarma Komutanlığı ve İlçe Emniyet Müdürlüğü protokol heyeti tarafından ziyaret edilecek, görev başındaki Jandarma ve Polis Teşkilatı mensuplarının bayramları tebrik edilecektir.
Araç Hareket Bilgileri Hareket Tarihi:04.07.2016 (Pazartesi)            Hareket Tarihi:    05.07.2016 (Salı)
Hareket Saati:    13.30                                       Hareket Saati:    04.30
Hareket Yeri:     Valilik Önü                                  Hareket Yeri:     Valilik Önü  

 

İncilipınar Mahallesi 3 Nolu Cadde Gaziantep Valiliği 3.Kat Şehitkamil/GAZİANTEP - 0342 231 10 58 - 0342 230 80 02 - 0342 231 33 90

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.