GAZİANTEP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

AK PARTİ İL BAŞKANI MEHMET EYUP ÖZKEÇECİ,İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDU.

 AK PARTİ İL BAŞKANI MEHMET EYUP ÖZKEÇECİ,İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDU.

Ak Parti İl Başkanı Sayın Mehmet Eyup ÖZKEÇECİ, ve beraberindeki heyet, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz METE’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarette şehrimizin eğitim konusu görüşüldü. Ak Parti İl Başkanı Sayın Mehmet Eyup ÖZKEÇECİ ilimizdeki derslik ihtiyacının arsa sıkıntısından kaynaklandığını, Gaziantep’te Şehitkamil ve Şahinbey merkez ilçelerde nüfusun %84’ünün yaşadığını, arsa sıkıntısının da bu sebepten kaynaklandığını, bu sorun aşıldığı takdirde derslik açığının kapatılacağı ve eğitimde istenilen başarının yakalanacağını ifade etti.

 

            AK Parti İl Başkanı ve yöneticilerine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz METE en önemli amaçlarının Gazi Şehrimizi eğitim alanında daha başarılı bir il yapmak olduğunu belirterek ilimizde yapılan eğitim çalışmaları ile ilgili bilgi verdi. 

17-05-2016

İncilipınar Mahallesi 3 Nolu Cadde Gaziantep Valiliği 3.Kat Şehitkamil/GAZİANTEP - 0342 231 10 58 - 0342 230 80 02 - 0342 231 33 90

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.