GAZİANTEP İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

AK PARTİ GENEL SEKRETERİ SAYIN ABDÜLHAMİT GÜL İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ.

     AK Parti Genel Sekreteri ve Gaziantep Milletvekili Sayın Abdülhamit Gül ve beraberindeki heyet İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz METE’ye makamında nezaket ziyaretinde bulundular.
AK PARTİ GENEL SEKRETERİ SAYIN ABDÜLHAMİT GÜL İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ.

          AK Parti Genel Sekreteri ve Gaziantep Milletvekili Sayın Abdülhamit Gül ve beraberindeki heyet İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz METE’ye makamında nezaket ziyaretinde bulundular. Yapılan görüşmede AK Parti Genel Sekreteri ve Gaziantep Milletvekili Sayın Abdülhamit Gül, Gaziantep’in eğitimi üzerine İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz Mete ile bilgi alış verişinde bulunarak, eğitimde yeni hedefler belirleyip yeni çalışmalarla, bir çok alanda dinamik bir yapıya sahip Gaziantep ilinin eğitimde de arzu edilen, hak ettiği seviyeye ulaşacağı inancıyla İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz METE’ye yeni görevinde başarılar diledi.

            İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz METE hedeflerinin Gaziantep’i eğitimde bulunduğu konumdan çok daha iyi yerlere taşımak olduğunu ve bu konuda ekibiyle birlikte bütün gayretleriyle çalışacaklarını belirterek, AK Parti Genel Sekreteri ve Gaziantep Milletvekili Sayın Abdülhamit Gül ve beraberindeki heyete nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.


 

            15-04-201615-04-2016

İncilipınar Mahallesi 3 Nolu Cadde Gaziantep Valiliği 3.Kat Şehitkamil/GAZİANTEP - 0342 231 10 58 - 0342 230 80 02 - 0342 231 33 90

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.